Cennik usług psychologicznych i psychoterapeutycznych

W obecnym świecie coraz więcej osób zmaga się z problemami natury emocjonalnej i duchowej. Spowodowane jest to różnymi czynnikami zewnętrznymi, sytuacjami trudnymi, z którymi spotykamy się na codzień, ale także traumami z dzieciństwa czy też życia dorosłego. Czasem rozmowa z bliską osobą nie przynosi ulgi, potrzebna jest profesjonalna pomoc. Kluczem może okazać się spotkanie z psychologiem, psychoterapeutą, interwentem kryzysowym czy też coachem. 

Cena usługi uzależniona jest od rodzaju konsultacji. Na pierwszym spotkaniu z terapeutą ustalany jest cel i plan terapii lub coachingu oraz kolejne spotkania. Zdarza się, że pomoc kończy się na jednym spotkaniu i jest to wystarczające dla klienta, aby zrobić krok w radzeniu sobie z problemem. W takich sytuacjach, możliwe są konsultacje doraźne, wtedy, kiedy klient potrzebuje wsparcia.

W związku z obecną pandemią popularna stała się psychoterapia online. Cennik znajduje się poniżej. Pozwala ona na kontakt ze specjalistą bez konieczności spotykania się twarzą w twarz. To także rozwiązanie dla osób chorych, osób, które nie mogą się poruszać lub nie chcą w tej obecnej, swojej sytuacji wychodzić z domu. W ten sposób skontaktują się z praktykiem. Podobnie jak w spotkaniach osobistych koszt uzależniony jest od rodzaju konsultacji i wygląda tak samo zarówno w formie online, jak i stacjonarnej. Zawsze, w przypadku pytań istnieje możliwość kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Nie lekceważ swoich problemów. Pamiętaj, że istnieje możliwość pomocy specjalistów. Zgłoszenie się po nią nie jest powodem do wstydu. Jest rozwiązaniem, pomocą sobie, możliwością poradzenia sobie z tym, co mnie dotyka.

Stacjonarnie

Coaching

cena obejmuje 50 min.

210 zł

Psychoterapia indywidualna

cena obejmuje 50 min.

170 zł

Psychoterapia dla par, małżeństw, rodzinna

cena obejmuje 90 min.

250 zł

Konsultacje, wsparcie psychologiczne

cena obejmuje 50 min.

170 zł

Online

Konsultacje, psychoterapia

cena obejmuje 50 min.

170 zł

Psychoterapia dla par, małżeństw, rodzinna

cena obejmuje 90 min.

250 zł

Coaching

cena obejmuje 50 min.

210 zł

Prezentowany cennik ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Wizyty osobiste lub online po uprzednim uzgodnieniu dnia i godziny (najlepiej telefonicznie).

Płatność za wizytę – kartą lub gotówką na miejscu, przelewem na konto (przed wizytą).

Odwołanie wizyty lub jej przełożenie najpóźniej w dniu poprzedzającym ustalony termin – telefonicznie lub mailowo.

Brak odwołania wizyty skutkuje koniecznością opłaty za wizytę przelewem na konto podane na stronie.